Placení
Pokud nabíjíte své firemní auto doma nebo máte nabíjecí stanici, která je veřejně přístupná, pravděpodobně budete chtít účtovat za nabíjenou elektrickou energii. Díky Smart nabíječkám HEVN je řešení velmi snadné.

Manažment nabíjecích stanic
Smart nabíječe společnosti Heger-eu s.r.o jsou vybaveny komunikačním modulem, který umožňuje připojit se k online řídící platformě. To znamená, že můžete svou nabíjecí stanici spravovat kdykoli a odkudkoliv přes svůj chytrý telefon, tablet nebo počítač.

Servis a údržba
Nabíjecí stanice HEVN jsou vyvíjeny a vyráběny lokálně z vysoce kvalitních komponentů. Nabíjecí stanice HEVN zaručuje, že baterie vašeho vozu bude vždy plně nabita. Pokud baterii z jakéhokoli důvodu nemůžete nabít, potřebujete-li opravu či náhradní díl nebo máte nějaké dotazy ohledně funkčnosti stanice, firma Heger-eu s.r.o je vždy připravena poskytnou své služby.

Dotace
Při nákupu některé z nabíjecích stanic HEVN či nového elektrického vozidla můžete mít nárok na dotaci Evropské únie a nebo státní dotace České republiky. Můžeme vám s vyřízovánim pomoci.

eu grant