Certifikovaný měřič energie
Vysokofrekvenční nabíjecí stanice HEVN jsou vybaveny měřičem energie, který sleduje spotřebovanou energii. To je ideální pro řidiče firemních automobilů, kteří si auto nabíjejí doma a účtují svým zaměstnavatelům. Nebo pro vlastníky veřejných nabíjecích stanic, kteří chtějí přijímat platby od zákazníků. Heger-eu s.r.o. používá pouze vysoce kvalitní a certifikované měřiče energie, které jsou vhodné k prohlášení pro zaměstnavatele nebo daňové úřady.

Kompenzace za elektřinu nabitou doma
Jako řidič firemního electro automobilu chcete být zaměstnavatelem kompenzován za energii, použitou k nabíjení doma. S nabíjecími stanicemi HEVN se to může provádět automaticky přes cloud. Data mohou být automaticky předány leasingové společnosti nebo zaměstnavateli k případnému vyúčtování.

Získejte zpět investice do nabíjecích stanic.
Pokud nabízíte ve vaší firmě nebo na veřejně přístupném místě nabíjecí stanice, máte volbu zda uživatel zaplatí poplatky za nabíjení. Tímto způsobem je možné získat zpět vaše investice do infrastruktury nabíječek. HEVN CLOUD nabízí různé formy účtování, kde si můžete vybrat službu, která vám nejlépe vyhovuje.