Bezpečnější
Vzhledem k tomu, že elektrické automobily mají baterii s vysokou kapacitou, je obvykle nepřetržitě nabíjena po dobu několika hodin. Při použití standardně výrobcem dodávaného nabíjecího kabelu vozidlo během nabíjení čerpá maximální množství energie, které může zásuvka dodávat. To vede k nekontrolovanému a většinou k nadměrnému odběru. To může způsobit vypadnutí pojistek, nebo v nejhorším případě i požár. Nabíjecí stanice HEVN byla speciálně navržena tak, aby poskytovala kontrolované množství energie, kterou elektrický vůz čerpá po několik hodin. Naší nabíjecí stanicí tedy nabijete bezpečněji, bez rizika a s větší spolehlivostí.

Rychlejší nabíjení
Běžná zásuvka na 230V nabízí omezené množství energie. To znamená, že dobíjení baterie elektrického vozidla trvá déle. Zejména u automobilů, vybavených baterií s vysokou kapacitou, nabíjení s klasickou zásuvkou prakticky není možné. Protože je nabíjecí stanice speciálně navržena pro nabíjení elektrického vozidla, dodává větší výkon a tím rychlejší nabíjení. S ohledem na typ připojení, nabíjecí stanice nabíjí dvakrát až desetkrát rychleji než běžná zásuvka.

Možnost účtování nákladů
V případě, že budete nabíjet vaše firemní auto doma a budete potřebovat vyúčtovat náklady na elektřinu, nebo instalujete nabíjecí stanici ve své kancelářské budově a chcete, aby uživatelé platili za spotřebovanou energii, máme pro vás SW aplikaci pro detailní přehled o jednotlivých dobíjeních. HEVN nabíjecí stanice nabízí možnost, určit, kdo a v kterém čase má mít přístup ke stanici pomocí RFID identifikátorů.

Která nabíjecí stanice je pro vás nejlepší?
Heger-eu s.r.o. nabízí vhodnou nabíjecí stanici pro každou aplikaci, ať už je to doma, v kanceláři, v parkovací garáži nebo ve společných prostorách. Jednotky HEVN jsou vhodné pro každé použití. Chtěli byste vědět, která nabíjecí stanice vyhovuje vašim potřebám nejlépe? Naši specialisté jsou vám k dispozici k osobní konzultaci.