Vhodná nabíjecí stanice pro parkovací garáže
Nabíjecí stanice HEVN jsou vhodné pro jakákoliv elektrické vozidla. To zaručuje použitelnost nabíjecích stanic pro všechny uživatele bez rozdilu nabíjeného vozidla. Nabíjecí stanice HEVN jsou dodávány v různých nabíjecích kapacitách a s různými funkcemi, díky tomu jsme schopni vyhovět všem požadavkům nabíjecích stanic určených pro provoz v parkovacích garážích.

Vzdálený přístup a správa
Smart nabíječky HEVN nabízí přístup k datům o stavu nabíjení a spotřebě energie. Dálkově můžete spravovat autorizaci, přidávat či odebírat uživatele a řídit otevírací dobu. To vše lze vykonat prostřednictvím kabelu LAN nebo LTE modemu.

Platba za použití
Můžete zvolit platbu za spotřebovanou energii uživatelem, toto umožňuje nabíjecí stanice HEVN automaticky přes internet. Získáte tak zpět investici na nabíjecí stanici.

Efektivní připojení a Smart nabíjení
Dvojité nabíjecí stanice HEVN jsou schopny distribuovat dostupnou nabíjecí kapacitu na základě instalace. To znamená, že vysoko výkonnou nabíjecí stanici lze připojit k nákladově levnější elektrické instalaci. Pokud jsou připojena dvě vozidla, která vyžadují větší výkon než může instalace přinést, bude nabíjecí stanice automaticky distribuovat energii pro obě vozidla dle volby provozovatele.