Infrastruktura veřejných nabíjecích stanic
Stále větší počet měst a obcí zaznamenává nestálý růst elektrické mobility a podniká opatřeni k vytvoření spolehlivé sítě nabíjecích stanic, což je důležitým krokem ke snižování emisí CO2.

Iniciativní řešení
Vybudováním infrastruktury nabíjecích stanic ve vašem městě podporujete obyvatele v rozhodnutí přejít na elektrickou mobilitu. Toto iniciativní rozhodnutí zvýší počet uživatelů elektrických vozidel, což výrazně sníží emise škodlivých plynů ve městě a přispěje k čistšímu ovzduší. Stručně řečeno, elektrická mobilita přispívá ke zlepšení životního prostředí.

Profesní servisní organizace
Heger-eu s.r.o. Nabízí nejenom instalace nabíjecích stanic ve vašem městě, ale také nabízí správu celé nabíjecí infrastruktury. Náš profesionální tým poskytuje odbornost a spolehlivý servis pro jakýkoliv projekt.

Znalost a profesionalita
Heger-eu s.r.o. se zabývá elektromobilitou již několik let a spolupracuje s firmami v USA a Kanadě. Díky dlouholetým zkušenostem má firma Heger-eu s.r.o. obrovské znalosti nejen o nabíjení elektrických vozidel, ale také o rozvodných sítích. Jsme připraveni vám pomocí při jakémkoliv řešení vaší elektromobility.