Vhodné pro každé elektrické auto
Nabíjecí jednotky HEVN jsou vhodné pro každý elektrický vůz. Proto můžete vždy počítat s nabitou baterií doma, v kanceláři nebo ve veřejných prostorách. “Vaše vozidlo nabijeme ať už vy zrovna děláte cokoliv” :
pracujete, spíte, jíte, sportujete, nebo třeba koukáte na film……

Schváleno a certifikováno
Celá řada nabíjecích stanic HEVN je certifikována dle normy EN61851-42

Proč koupit nabíjecí stanici?
Nabíjecí stanice je více než jen eleckrická zástrčka a nabízí řadu důležitých výhod. Je bezpečnější, rychlejší a umožňuje přehled o spotřebě a používání pro potřeby účtování. HEVN nabízí vhodnou nabíjecí stanici pro každou situaci je jen na Vás kam ji umístíte.

Bezpečnější
Vzhledem k tomu, že elektrické automobily mají baterii s vysokou kapacitou, je obvykle nepřetržitě nabíjena po dobu několika hodin. Při použití standardně výrobcem dodávaného nabíjecího kabelu, vozidlo během nabíjení čerpá maximální množství energie, které může zásuvka dodávat což vede k nekontrolovanému, nadměrnému odběru . To může způsobit vypadnutí pojistek nebo, v nejhorším případě, způsobit požár. Nabíjecí stanice HEVN byla speciálně navržena tak, aby poskytovala kontrolované množství energie, kterou elektrický vůz čerpá po několik hodin. Naší nabíjecí stanicí tedy nabíjete bezpečněji, bez rizika a s větší spolehlivostí.

Rychlejší nabíjení
Běžná zásuvka nabízí omezené množství energie. To znamená, že dobíjení baterie elektrického vozidla trvá déle. Zejména u automobilů, vybavené baterii s vysokou kapacitou, nabíjení s klasickou zásuvkou prakticky není mužné. Protože je nabíjecí stanice speciálně navržena pro nabíjení elektrického vozidla, dodává větší výkon a tím rychlejší nabíjení. S ohledem na typ a připojení, nabíjecí stanice nabíjí dvakrát až desetkrát rychleji než běžná zásuvka.

Možnost účtování nákladů
V případě, že budete nabíjet vaše firemní auto doma a budete potřebovat vyúčtovat náklady na elektřinu, nebo instalujete nabíjecí stanici ve své kancelářské budově a chcete, aby uživatelé platili za spotřebovanou energii, máme pro vás SW aplikaci pro detailní přehled o jednotlivých dobíjeních. HEVN nabíjecí stanice nabízí možnost určit kdo a v kterém čase má mít přístup ke stanici pomocí RFID identifikátorů.

Která nabíjecí stanice je pro mě nejlepší?
HEVN nabízí vhodnou nabíjecí stanici pro každou aplikaci, ať už je to doma, v kanceláři, v parkovací garáži nebo ve společných prostorách. Jednotky HEVN jsou vhodné pro každé použití. Chtěli byste vědět, která nabíjecí stanice vyhovuje vašim potřebám nejlépe? Naši specialisté jsou vám k dispozici k osobní konzultaci.

VÝROBNÍ ŘADA