CYKLO BOX je praktické řešení pro bezpečné uložení a připojení nabíječky elektrokola na 220V elektrický zdroj a také pro uschování batohu nebo cyklistické přilby.

Každý stojan má dvě na sobě nezávislé uzamykatelné skříňky, které jsou vybaveny zásuvkou, určenou pro připojení nabíječky. Ukotvené ocelové lanko slouží k zabezpečení kola proti odcizení, lanko je dostatečně dlouhé na to, aby se dalo provléknout současně předním i zadním kolem a oba konce se zajistí karabinou v uzamčené skříňce. Po obou stranách stojanu jsou opěrné výztuhy, ke kterým se dá kolo zamknout vlastním zámkem pokud nechcete použít lanko. A nebo lze použít jak lanko tak i vlastní zámek k dvojímu zabezpečení.

Zásuvka umístěná uvnitř skříňky je aktivována pouze po vložení žetonu a uzamčení skříňky, což znemožňuje neautorizované použití a současně také chrání obsah skříňky před odcizením.

Stojany jsou vyráběny ve dvou variantách:
Pro montáž ve volném prostoru jsou dvířka umístěna na protilehlých stranách
Pro montáž s přístupem pouze z jedné strany jsou dvířka umístěna na jedné straně.

CYKLO BOXY firmy Heger-eu s.r.o. jsou vhodné jak pro vnitřní tak i venkovní použití. Každý box je možné vybavit USB zásuvkou a zámkem na RFID chip

HEVN WALL

hevn wall

HEVN CITY

hevn city white

HEVN HOME

hevn home grey heger-eu