Jedinečné vybavení našich nabíjecích stanic

Heger-eu s.r.o. vyvíjí a vyrábí nejmodernější nabíjecí stanice pro každé elektrické vozidlo. Naše nabíjecí jednotky jsou vyráběny z vysoce kvalitních komponentů, které jsou testovány a certifikovány renomovanými evropskými výrobci automobilů. Nabíjecí jednotky je možno připojit do libovolných sítí typu plugsurfing, evmapa, a pod. a to za pomoci Ethernet připojení nebo LTE modemu, osazeným SIM kartou provozovatele. Pro domácí či firemní klientelu je možné propojení na lokální SW, který umožní plný přehled nad náklady a provozními hodnotami vozidel. Otevřená koncepce umožňuje libovolné kombinace dle měnících se potřeb trhu a jednotlivých provozovatelů.

HEVN výrobní řada

Heger s.r.o. nabízí celou řadu nabíjecích stanic pro každou aplikaci: doma, v práci nebo ve veřejných prostorách. Každý z našich produktů má své odlišné funkce a činí je optimální pro každou situaci.

HEVN HOME

hevn home heger-eu

HEVN CITY

hevn city heger-eu

HEVN WALL

hevn wall heger-eu

CYCLO BOX

cyklo box heger-eu

Jaké služby nabízíme?

Heger-eu s.r.o. pro vaše nabíjecí místa nabízí širokou škálu služeb, od smart nabíjení až po back-end manažment a dálkové ovládání nabíjecích bodů. Heger-eu s.r.o kromě toho také zaručuje servis a údržbu nabíjecích stanic po celém území České a Slovenské republiky.
Online systém řízení HEVN CLOUD nabízí plnou kontrolu nad nabíjecími stanicemi prostřednictvím počítače, smartphonu nebo tabletu.
HEVN CLOUD nabízí následující funkce:
Úplné nahlédnutí do činnosti nabíjení
Řízení přístupu k nabíjecím bodům a konfigurace provozních hodin
Vzdálená asistence
Okamžitý přehled všech nabíjecích stanic

Jaké je nejlepší řešení pro vaše použití?

Proč a kde umístit nabíjecí stanici? 

Heger-eu s.r.o.
U Vrby 2516/16
785 01 Šternberk

IČO 06827446
DIČ CZ06827446
KB 115-6790860247/0100

eNabijecky.cz - Heger-eu s.r.o. - Heger-eu.com © 2018 All Rights Reserved