Heger-eu s.r.o. vyvíjí a vyrábí nejmodernější nabíjecí stanice pro každé elektrické vozidlo. Naše nabíjecí jednotky jsou vyráběny z vysoce kvalitních komponentů, které jsou testovány a certifikovány renomovanými evropskými výrobci automobilů. Nabíjecí jednotky je možno připojit do libovolných sítí typu evmapa a to za pomoci Ethernet připojení, nebo LTE modemu, osazeným SIM kartou provozovatele. Pro domácí či firemní klientelu je možné propojení na lokální software, který umožní plný přehled nad náklady a provozními hodnotami vozidel. Otevřená koncepce umožňuje libovolné kombinace dle měnících se potřeb trhu a jednotlivých provozovatelů.

HEVN výrobní řada

Heger-eu s.r.o. nabízí celou řadu nabíjecích stanic pro každou aplikaci: doma, v práci nebo ve veřejných prostorách. Každý z našich produktů má své odlišné funkce a činí je optimální pro každou situaci.

HEVN POST

HEVN HOME

HEVN CITY

HEVN WALL

CYKLO BOX

Společnost Heger-eu s.r.o. nabízí pro vaše nabíjecí místa širokou škálu služeb, od smart nabíjení až po back-end manažment a dálkové ovládání nabíjecích bodů. Kromě toho také naše firma zaručuje servis a údržbu nabíjecích stanic po celém území České republiky a Slovenska.
HEVN software nabízí následující funkce:
– úplné nahlédnutí do činnosti nabíjení
– řízení přístupu k nabíjecím bodům a konfigurace provozních hodin
– vzdálená asistence
– okamžitý přehled všech nabíjecích stanic